Kviečiame prisidėti prie LPKTS veiklos!

Skirdami 1,2 procento pajamų mokesčių paramą padėsite Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungai gyvuoti ir efektyviai vykdyti veiklą.
Nuo 2020 metų sausio 1 dienos paramos gavėjams, tarp jų ir meno kūrėjams, bus galima skirti iki 1,2 procento pajamų mokesčio (anksčiau buvo skiriama 2 procentai), politinėms partijoms – iki 0,6 procento (anksčiau buvo 1 procentas), profesinėms sąjungoms ar jų susivienijimams – iki 0,6 procento (anksčiau buvo 1 procentas).
Kaip ir kasmet iki gegužės 1 dienos pajamų mokesčio dalį galite skirti Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungai arba jos filialui. Tai galite padaryti Valstybinėje mokesčių inspekcijoje arba internetu, prisijungę prie elektroninio deklaravimo sistemos: https://deklaravimas.vmi.lt

Kairėje pasirinkite „Pateikti dokumentą“, spauskite „Pildyti dokumentą“. Suradę formą, kurios kodas FR0512, spauskite „Pildyti formą tiesiogiai portale“.
Skirdami 1,2 procento, nurodykite šiuos duomenis: Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga (galima nurodyti ir konkretų filialą), kodas 300032645. Užpildę visus duomenis spauskite „Pateikti deklaraciją“.
Jei Jūs nedirbate, paraginkite tai padaryti savo dirbančius artimuosius!

Būsime dėkingi!