Skelbimai

2018-01-01

Kviečiame apsilankyti atnaujintame LPKTS Patriotinių leidinių knygynėlyje, LPKTS buveinėje (Laisvės al. 39, Kaune), 1 aukšte, dirba darbo dienomis 11-16 val.
Taip pat knygų įgalite sigyti internetu „Knygynėlis“ .

 

Plačiau...
2017-12-30

Jau išleista „Tremties vaikai. Trečioji knyga“. Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios knygos išleidimo: savo gyvenimo istoriją papasakojusiems ir leidybą parėmusiems pinigine auka.
Knygos herojai ir aukotojai leidinį gali atsiimti „Tremtinio“ redakcijoje (Laisvės al. 39, Kaunas, 5 kabinetas, pirmadieniais–ketvirtadieniais 11–16 val.).
Leidinį galima įsigyti... Plačiau...

2017-05-14

Gegužės 14 d. (sekmadienį) 15 val. Klaipėdos r. Veiviržėnų sen. Šarkiškių miškelyje, prie šv. Marijos skulptūros bus aukojamos šv. Mišios Kariuomenės ir visuomenės vienybės ir partizanų pagerbimo dienos proga. Po šv. Mišių vyks renginys „Atmink tą laiką“.
Maloniai kviečiame dalyvauti.

Plačiau...
2017-05-02

Jei senelis ar močiutė, mama ar tėtis, o gal dėdė ar teta yra kalėję Kolymos lageriuose, kviečiame parašyti apie juos rašinį arba parengti vaizdo ar garso įrašą. Tai galėtų būti pokalbis su kolymiečiu, jo pasakotų atsiminimų apie gyvenimą Kolymoje, Lietuvoje detalė. Tai galėtų būti ir paties rašančiojo žvilgsnis į artimo žmogaus, kalėjusio Kolymos lageriuose, asmenybę ir... Plačiau...

2017-04-30

Balandžio 30 d. (sekmadienį) 10 val. Rokiškio Šv. Mato bažnyčioje bus aukojamos šv. Mišios už gyvus ir mirusius tremtinius, politinius kalinius ir partizanus.
Po pamaldų Parapijos namuose (Nepriklausomybės a. 4) įvyks visuotinis susirinkimas.
Koncertuos buvusių tremtinių choras „Vėtrungė“, pabendrausime prie... Plačiau...